Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE

MUSTAFA DEMİR

16 NİSAN BİR BAŞLANGIÇTIR, HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

24 Nisan 2017, 16:33

    Ben şahsen, çok sık ifade ediyorum: “Hiç kimsenin kafası, milletin tamamından daha fazla çalışmaz. Hiç kimse milletten daha akıllı değildir.”

        Milletimiz, kıvrak zekâsıyla; oyunları bozdu, hesapları boşa çıkardı. Statükocuları, vesayetçileri ezmeden; değişim iradesini dile getirdi. Aynı zamanda AK partiye ve MHP’ye bir bahar temizliği yapmanın elzem olduğunu da söyledi(bu meseleyi işleyeceğiz İnşallah).

        Planları bozulanlar, çeşitli bahanelerle, oyunbozanlık yapmaya çalışıyorlar. Millete yakın olmayanlar, milletin verdiği derse de kulak tıkıyorlar. Ders alacaklarına, millete ayar vermeye çabalıyorlar beyhude bir şekilde… Bir düşünür “Düşüncenin üstesinden gelemeyenler, düşünenin üstesinden gelmeye çalışırlar” diyor. Tipik CHP tarzı değil mi.?

        Sandıkta elde edemediklerini, başka yollardan elde etmeye çalışıyorlar. Mühürsüz oy pusulası 33500 adet mi, 333500 adet mi, 1333500 adet mi buna bile karar veremediler.! Evet/Hayır farkı  1 380 000 oy.! Mühürsüz oy pusulası  iddialarının hepsi mi HAYIR.? CHP’nin 167000 sandıkta görevlendirdiği 335000 bin görevli sabah 05:00 ile 17:00 arasında “çokoprens  almaya mı  gitmişler”.?  Sözü edilen ilçelerdeki sandık görevlisi CHP’lilerin de imzaladığı, ıslak imzalı sandık sonuç tutanakları  bir şey ifade etmiyor mu.?

        Hiç bir parti, temsilcilerinin hatasını seçmene, vatandaşa fatura etme hakkına sahip değildir.

   SEÇMENİN  ‘OY KULLANMA ANAYASAL HAKKI’ , SEÇİMİ DÜZENLEYEN KANUNDAN ÖNCE GELİR… 

   1980 darbecisi Prof. Orhan Aldıkaçtı’nın, 1997 darbecisi Prof. Erdoğan Teziç’in talebesi olmakla övünen dostlardan bir itiraz gelir mi.?

        Yani, mühür bahane, Soros’un 2. Gezi kurgusu şahane dostlar…

Haçlı-Siyonist-Emperyalist ittifak düğmeye yine bastı; ‘kurşun askerler’ ve batının eklemli medyası devredeler… CHP her zaman olduğu gibi, en iyi bildiği işi yapıyor!?

        Batılı politikacılar, batı medyası, batı STK’ları zaten ocak ayından beri kışkırtma işini ifa ediyorlar. CHP istiyor, onlar veriyor; onlar istiyor, CHP yapıyor… Hdp, pkk, pyd, fetö  zaten haçlı-siyonist-emperyalist ittifakına bağlı olarak, emir komuta zinciri dahilinde hareket ediyorlar. Bunlara bir de, somut mukayeseler yapamayan, mevcut hükümet etme sisteminin ızdırabını unutmuş, son 4 yılda yaşananlara kör-sağır; cart-curt, zart-zurt, tüh-tüh, vah-vah  edici, ‘ille de cebim’ci,  gamsız-gevşek, simsar tiynetli goy-goycular eklendi…

        Türkiye’den şikayet edenler, Türkiye’yi Batı’ya, Batı’cı örgütlere şikayet edenler de var. Cemil Meriç “Dikkat edin, vatanlarını yaşanmaz bulanlar, vatanlarını yaşanmaz kılanlardır” diyor.! ALLAH böylelerin şerrinden bütün insanlığı korusun. Kimsenin hırsını, hasetini, çıkarlarını;  aklının, imanının, vicdanının önüne geçirmesin.! Âmin.

        “Biz hafızası parça parça olmuş bir akıl hastası değiliz. Kendi köklerimiz ve medeniyetimiz üzerinde sağlıklı durabilmemiz ve var olabilmemiz mümkündür. Tarih, medeniyet ve coğrafya şuurumuz ve ülkümüzden ‘nasiplenebilmemiz’ için dünümüzü ve bugünümüzü iyi tahlil etmek ve geleceğimizi bu şuur ve ülküde olanlarla birlikte belirlemek mecburiyetindeyiz. Bağımsızlığımızı ve milli şahsiyetimizi muhafaza etmenin başka yolu yoktur” diyor Peyami Safa..

        Haçlı-siyonist-emperyalist ittifakı ile yerli görünümlü yol ve zihin işbirlikçileri çook üzgünler. Çünkü bu yeni süreç böyle devam ederse ellerindeki sömürgeleri tutamayacaklar. Kaybettiği sömürgeler Türkiye gibi dirilişe geçince de bir daha onları ele geçirme ümitleri kalmayacak. Tabidir ki, Dünyayı kendi malları zanneden şer güçler boş durmayacaklar…

        16 Nisan bu açıdan bir sonuç değil, bir başlangıçtır. Durmak yok. Türkçe manşet atmalara devam  et Avrupa.! Et ki, biz kendimizi bulalım, şahsiyetimizi hatırlayalım, kuşanalım.

        Biz akdi, yükü, idealleri olan bir milletin çocuklarıyız. Biz gölgesinde tüm kavimlerin huzur bulduğu bir milletin çocuklarıyız. Hiç kimseyi ötelemeden, yok saymadan, hor görmeden; bir ferdin meselesi insanlığın meselesidir; dolayısı ile Müslüman Türk’ün meselesidir diyerek yolumuza devam edeceğiz.

        Haydi, aklımızı ve yüreğimizi kuşanalım. Haydi, ilmimizi, irfanımızı, ahlakımızı, ferasetimizi besleyelim, güçlendirelim. Sabredenlerden, safları sıklaştıranlardan olalım…

        VE BİLKADERİ HAYRİHİ VE ŞERRİHİ MİNALLAHİ TEÂLA.                

Bu haber 772 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

RESMİ İLANLAR

MUSTAFA DEMİR

LOKUM YAZILAN BESLENME LİSTELERİ19 Mart 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım