Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE

MUSTAFA DEMİR

“TEZEKTEN OLAN TERAZİNİN BOKTAN OLUR DİRHEMİ”

03 Temmuz 2017, 13:54

     Devletin yola çıkardığı tırların önünü kesen CHP, PKK kantonlarına kendi yardım tırlarını göndermiş. Habere göre CHP’li Ataşehir Belediyesi’nin yola çıkardığı tırlar, PKK’nın Suriye’deki kantonlarına ve Sincar’a ulaşmış. CHP’li milletvekilleri Veli Ağbaba, Mahmut Tanal ve Hüseyin Aygün’ün içinde bulunduğu heyet, tırları sağ salim PKK’ya teslim etmeyi başarmış…

        Tırların önüne “Ataşehir’den Şengal ve Rojava’ya Dayanışma” yazılı afişler de asmışlar. Rojava, PKK/PYD’nin gasp etmeye çalıştığı kuzey Suriye; Şengal, PKK’nın ‘ikinci Kandil’i yapmaya çalıştığı Sincar bölgesi…

        Türkiye’nin bekasını tehdit eden bu terör bölgesine, CHP’nin malzeme tırları göndermesi lanet olası bir skandal.! Görüntüde CHP’nin insani malzeme tırları, ama aslında derin NATO’nun devleti içeriden çökertme projesinin bal gibi de bir parçası…

        Türkmen Dağı’ndaki kardeşlerimize yardım için gönderilen MİT  Tırlarının yolunu kestiler.! Devlet görevlilerini silah zoru ile derdest ettiler.! Eşzamanlı olarak, CHP de Türkiye’yi Dünya’ya, “DAEŞ’e yardım ediyorlar” diye ihbar etti.!

        MİT  Tırlarının yolunu kesenlerle kol kola giren CHP, bugün PKK’ya tırlarla malzeme gönderiyor.! PKK, ABD ve İsrail hizmetkarı değil mi?

       Can Dündar, ‘casusluk suçu’ ile yargılanacağı için, “ADALET”ten kaçıp, Almanya’nın kucağına atlamadı mı? CHP milletvekili Enis Berberoğlu, Can Dündar’ın “belgeleri bana Enis Berberoğlu verdi…” diye jurnallemesi ile hapsi boylamadı mı? Casusluk ile yargılanıp, ceza almadı mı? Rivayet o ki, belgeleri Ekrem Dumanlı Kemal Kılıçdaroğlu’na vermiş, Kemal Kılıçdaroğlu da Enis Berberoğlu’na vermiş; yani boklu değneğin ucu sayın Kılıçdaroğlu’nun elinden de geçmiş…

       15 Temmuz gecesi kaçacak delik arayıp inemediğin sokaklara, casusluktan hüküm giyen Enis Berberoğlu için inmek çok cesaret ve maharet gerektiren bir durum dostlar.!

       Tecelli eden “ADALET”e karşı yürüyor; Fetö’nün MİT  Tırları operasyonunun siyasi ayağının partisinin içinden çıkmasını gölgelemeye çalışıyor adeta..!

       Pkk’lı Karasu’nun yürüyüşü desteklemesi, HDP’nin de Kandıra Cezaevi yakınında yürüyüşe katılma kararı ‘Derin NATO’nun yeni bir KAOS(=DARBE) PLANI  ihtimalini de aklımıza düşürmeli diyorum.! Sanki ‘yürüyüş’ bir tezgah; bir proje işaret fişeği…

       Hava şimdilik ‘kar topluyor’ gibi; İstanbul’da yağdırmaya çalışacaklar gibi; yapılan hazırlıklar böyle bir ahval işaret ediyor.! ABD, NATO, Almanya, İsrail, fetö birlikte yeni senaryoyu yazdılar; CHP de ‘dibek dövenin hık deyicisi’ , ‘elinde tuzluk koşturanı’…

       Kemal ve fetö gözü iyice kararttılar mı ne? İstanbul’a yaklaşıldıkça, yürüyüş bindirilmiş kıtalarla beslenecek, azmanlaştırılacak.! Sol örgütler, sol sendikalar, pkk, fetö ve Kılıçdaroğlu ‘Gezi’den daha etkili, daha yıkıcı; 15 Temmuz’dan daha kanlı bir ‘kaos(=DARBE)’  mu istiyorlar ne?! %49,5’lik “HAYIR  BLOĞUNU” konsolide etmek için her şeyi yapacaklar.!

       Millet soruyor: “PKK ve fetö’nün önünde ve arkasında hangi adalete göre durmakta ve birlikte yürüyüş yapmaktasın?”

       Millet soruyor: “Ramazan ayı ve Bayramında, geçtikleri her yolu yiyecek artıkları, dışkı ve bira şişeleriyle kirletmeleri milletimizin inancına hakaret göstergesi değil mi?”

       Millet diyor ki: “Türkiye’de adaletten söz etmeye yüzü olmayan tek siyasi parti varsa, o da CHP’dir. Mazisine baksın.!”

       Bu arada, kocaman profların, strateji uzmanlarının, çok bilen büyük politikacıların bulunduğu CHP’nin “ADALET” yürüyüşü ile hedeflediği ‘algı operasyonu’; pratik zekalı bir Düzce’linin protesto metodu ile  “TEZEK” kokmaya başladı.!

       Sivil eylem diyorsunuz ya; bir kişi ile yapılan en kral eylem.!! ‘Çarıklı erkan-ı harp’ sade vatandaş; 10 dakikada ‘algı operasyonunu’, ‘projeyi’; ‘tezek kokulu’ masala dönüştürdü.!

       Milletin ferasetini küçümsemekten vazgeçmediniz bir türlü. Bu kafayla, bu ilişkiler yumağıyla, bu tıynetle, milletin yollarınıza gül dökmesini mi bekliyorsunuz?

       Yolunuz yol değil, bağlılıklarınız millete ait değil, maziniz “ADALETSİZLİK” fışkırıyor.

       Neredesiniz tam bağımsızlık şarkıları söyleyen yurtseverler, neredesiniz “Tam bağımsız Türkiye” sloganları ile “Yankii  go home” sloganları ile yaşlanan yurtseverler?!

       Bu ABD, NATO, Almanya, İsrail, fetö kurgusu yürüyüşün millette karşılığı “TEZEK”tir.!

         

Bu haber 589 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

RESMİ İLANLAR

MUSTAFA DEMİR

LOKUM YAZILAN BESLENME LİSTELERİ19 Mart 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım