Kocaman Caddesi’ne Plastik Delinatör


Açıklama: Terme Belediyesi’nce kaldırımlara kadar uzanan araç parkının önüne geçmek ve trafiği rahatlatmak için Kocaman Caddesi’ne plastik delinatör çalışması yapıldı.
Kategori: GÜNCEL
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 23 Ekim 2019, 20:50
Site: Terme Vizyon Gazetesi
URL: http://www.termevizyongazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=414


Yıl içerisinde sürekli olarak trafik yoğunluğu yaşanan Kocaman Caddesi’nde belediye ekipleri caddeye plastik delinatör yerleştirilerek trafik akışının sağlanması hedeflendi.

Cadde boyunca park eden araçların yanı sıra kimi zamanda yaya kaldırımlarının işgal edildiği Kocaman Caddesi’nde delinatör çalışmasının ardından yalnızca cep bölgelerde araç parkı mümkün hale geldi.

3 Gün Mü? 5 Gün Mü?

Çalışmayla ilgili Terme Vizyon Gazetesi muhabiri İsmail Can Çam’a delinatörlerin daha önceden de yapıldığını fakat insanların kural tanımadıklarından ötürü söküldüğünü söyleyen cadde esnafı, “Geçtiğimiz yıllarda da yapıldı. Bu çalışma şuan için iyi mi kötü mü bilemiyoruz. İlçemizde zaten bir otopark sıkıntısı var. Birde bu çalışmayı yapınca insanlar nereye park edecek? Ama tam aksini düşündüğümüz de oluyor. Mesela 2 hafta sonra dubaların öyle ya da böyle bir şekilde kaybolduğunu göreceksiniz” şeklinde konuştu.

Plastik delinatörlerin ilçemiz için henüz uygun olmadığının altını çizen cadde esnafı Terme için yetkililerden daha kesin çözümler istiyor.