Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE
Melek Yüzlüler'in Mustafa Demir sevgisi

Melek Yüzlüler'in Mustafa Demir sevgisi

Tarih 24 Şubat 2019, 20:58 Editör terme vizyon

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, down sendromlu çocuklar ve aileleriyle buluştu. Aday Demir, “Gönül belediyeciliği yaparak her insanımızın hayatına güzellik katacağız” dedi.

   Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımızın 31 Mart’taki belediyecilik sloganı gönül belediyeciliği. Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak” dedi.
   MELEK YÜZLÜLER İLE BULUŞTU
   Bayındırlık ve İskân eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Atakum Down Kafe’de down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Melek yüzlülerin yakın ilgi gösterdiği Aday Demir, ailelerle sohbet edip sorunlarını dinledi.
   “BELEDİYE, İNSANA HİZMET EDER”
   Belediyelerin insana hizmet etmek için var olduklarını ifade eden Aday Demir, “Bildiğiniz gibi bugüne kadar Türkiye’de yapılan belediyecilikten anladığımız şuydu; Belediye, daha çok yol yapar, kanalizasyon yapar, otopark yapar. Hep böyle yapıyla, şehirle alakalı şeyler. Hâlbuki belediye insana hizmet eder. Nasip olursa Samsun’un şehirleşmeyle, yapılaşma ile ilgili tüm problemlerini halledeceğiz. Otopark problemi varsa yıkarsınız bir yeri otopark yaparsın çözersiniz. Trafik sıkışıklığı varsa alternatif yollar üretirsiniz. Düzenleme yaparsınız, çözersiniz. İmar planları yapar şehirleri büyütürsünüz. Parklar yaparsınız” ifadelerini kullandı.
   “YARADANIN ÇOK ÖZEL KULLARI”
   Gönül belediyeciliğine vurgu yapan Demir, asıl hedefin yaşayan her vatandaşın hayatına bir güzellik katmak olduğunun altını çizerek, “Bu alanda da özellikle çocuklarımız ki çocuklarımızın içinde de en özel çocuklarımız, sizin yavrularınız, bizim yavrularımız. Bu çocuklar hepimizin. Biz hem sizinle tanışmak hem de seçim sathındaki son döneme girmeden, şuanda proje hazırlıklarımız var. Sizler ne istersiniz, sizleri bu çocuklarımızla beraber daha mutlu veya sizi daha değerli kılan, hayatınıza nasıl dokunabiliriz, nasıl katkı sağlayabiliriz. Şuna inanıyorum Yaradan, şu anda bu çok özel kullarını size emanet etmesinin bir muradı var. Ne yaşıyorsunuz, bağınız, duygu dünyanız, beyin dünyanız nedir? Yarın sorumluluğu bana verdiğinizde, belediye başkanlığı bittiğinde sizlerle ilgili bir şeyler yapabilecekken yapamamış olmanın vebaliyle gitmek istemem. Sizin gibi burada olmayan çok ailemiz var. İstiyoruz ki burada sizin için bir şeyler yapalım” diye konuştu.

Bu haber 1323 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

ANADOLU BASINI “S.O.S.” VERİYOR

ANADOLU BASINI  “S.O.S.” VERİYOR Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun Bursa’da gerçekleştirilen 58. Başkanlar Konseyi Toplantısı’nda basının sorunlar...

Kocaman Caddesi’ne Plastik Delinatör

Kocaman Caddesi’ne Plastik Delinatör Terme Belediyesi’nce kaldırımlara kadar uzanan araç parkının önüne geçmek ve trafiği rahatlatmak için Kocaman Cadde...

RESMİ İLANLAR

RAMAZAN08 Mayıs 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım